Co to jest friendzone?

Wielu zakochanych, którzy znaleźli się w dosyć kłopotliwej sytuacji miłosnej może się zastanawiać, co to jest friendzone? Niestety wielu zakochanych dotyka ten problem i nie wiedzą co mogą począć w takiej kłopotliwej sytuacji. Krótka odpowiedź na pytanie, co to jest friendzone, to sytuacja, w której jedna osoba jest zakochana w innej osobie, lecz obiekt westchnień nie odwzajemnia uczyć osoby zakochanej, tylko traktuje ją jako dobrego przyjaciela. Niestety jest to bardzo kłopotliwa sytuacja dla osoby, która jest zakochana i pozostaje w tak zwanym friendzonie.

Bardzo często taka sytuacja spotyka młodych mężczyzn, którzy poświęcają swój czas oraz energię dla pięknej kobiety, lecz ona nie odwzajemnia tych uczyć tylko traktuje swojego adoratora jak bardzo dobrego przyjaciela. Często się ona mu zwierza, a on to traktować może jako odwzajemnienie uczucia. Spędzają oni często razem czas lub rozmawiają telefonicznie lub poprzez komunikatory internetowe. Każdy kontakt osoby zakochanej z tą, do której żywi ona uczucia, jest dla osoby zakochanej promykiem nadziei, niestety nadziei złudnej. Będąc we friendzonie, osoba zakochana bardzo często bardzo się poświęca dla obiektu swoich westchnień.

Nie tylko mężczyźni wpadają do friedzone’u, również kobiety, które są zakochane bez wzajemności, mogą być traktowane przez mężczyzn, w których są zakochane jako dobre przyjaciółki, niestety tylko dobre przyjaciółki, nic poza tym, nic więcej. Oto co to jest friendzone. Często wpadają w ten problem zakochane osoby.

nagrodobiorcy.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułConverse
Następny artykułCo oznacza skrót jpg?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here