Etui na Xioami Redmi Note 7

0
1299

Dobry telefon komórkowy jest w dzisiejszych czasach niezbędny każdemu niezależnie od wieku. Firmy od lat unowocześniają swoje modele, które robią się niezastąpione zarówno podczas podróży, jak i w pracy.

Jednym z najpopularniejszych modeli jest Xiaomi redmi note 7. Telefon jest stosunkowo tani w porównaniu do innych marek wiodących, a jednocześnie ma wszystkie parametry, które powinien mieć dobry i nowoczesny telefon. Niestety minusem smartfonów jest to samo co jest ich zaletą. Otóż mają duży ekran dotykowy, który może się zarysować lub po prostu pęknąć.

Jak ochronić Xiaomi redmi Note 7 przed uszkodzeniami?

Przede wszystkim trzeba pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu aparatu przez zakupienie etui lub szkła ochronnego. Na rynku jest pełno akcesoriów przeznaczonych do wszystkich typów telefonów. Można wybierać do woli, ponieważ są one dopasowane wymiarowo zarówno do redmi 6 A, jak i redmi 7. Większość sprzedawców wystawiających etui na Xiaomi redmi Note 7 ma w swoim asortymencie także odpowiednie folie ochronne, szkła hybrydowe lub hartowane.

Najmniejsza odporność na pękanie charakteryzuje folię, która jest najtańsza. Jeszcze kilka lat temu było to podstawowe zabezpieczenie ekranów dotykowych, a sprzedawcy wysyłali folie w kilku egzemplarzach. Nakładanie było nieco problematyczne, ponieważ ekran musiał być idealnie czysty. Każda nierówność od razu zaznaczała się pod folią wobec czego nie zawsze można było ją nałożyć w sposób estetyczny. Szkło hartowane stało się popularne niemal z dnia na dzień. W porównaniu do folii było sztywniejsze, a jednocześnie bardziej nieskazitelne. Minusem była grubość, która wpływała na ogólną grubość telefonu.

Połączeniem tych dwóch jest szkło hybrydowe. Niestety jest bardziej podatne na zarysowania w porównaniu do szkła hartowanego, dlatego większość kobiet powinna się zastanowić czego potrzebuje. Jest jednak cieńsze i łatwo się nakłada, więc nawet mało wprawiony użytkownik telefonu poradzi sobie z jego założeniem. Poza szkłem lub folią warto zaopatrzyć się także w odpowiednie etui. Dobrej jakości pokrowiec do Xiaomi redmi Note 7 będzie służyć na lata, więc warto kupić coś co będzie nam odpowiadać pod każdym względem.

Dobrej jakości pokrowiec do Xiaomi redmi Note 7

Wielu użytkowników telefonów preferuje etui z klapką, które jest dość klasycznym rozwiązaniem. Jest to także najbezpieczniejszy sposób przetrzymywania telefonów. Dla osób posiadających jeszcze większe potrzeby stworzono etui pancerne na telefon. Łącząc je razem z odpornym na pękanie i zarysowaniem szkłem można być pewnym, że nawet kilkukrotne zrzucenie aparatu na ziemię go nie zniszczy. Ponadto niektóre etui są wyposażone w specjalne nóżki, które można rozkładać, by móc postawić smartfon na stole w celu oglądania filmików lub słuchania muzyki.

Niektórzy nie lubią klapek i wolą standardowe etui, które ochrania wyłącznie tył telefonu. W większości przypadków jest ono silikonowe, dzięki czemu nie pęka. Jego zaletą jest to, że położone nawet na śliskiej powierzchni powinno się jej mocno trzymać i nie zjeżdżać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here