Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety. Piękne paznokcie jeszcze bardziej podkreślają atuty pań, eksponując elegancję i dobry gust. Obecnie dostępnych jest wiele rozwiązań (oprócz samych lakierów), które sprawią, że paznokcie będą wyglądać jeszcze bardziej wyjątkowo. Warto zwrócić uwagę na folie do paznokci, takie jak folie transferowe.

Czym są ozdobne folie?

Folia do paznokci to to zdobienie dostępne w kształcie małej rolki o szerokości zbliżonej do rozmiaru paznokcia. Takie dodatki można kupić w sklepach internetowych takich jak ekertnails.pl. Dostępnych jest wiele kolorów – między innymi takich, których nie udałoby się uzyskać z wykorzystaniem lakierów. Można uzyskać efekt brokatu, metalicznej powierzchni. Folia ozdobna do paznokci może imitować różne faktury i mienić się na wiele barw.

Coś dla oryginalnych kobiet

Folia transferowa to idealna propozycja dla pań, które cenią sobie niebanalny wygląd i nowości w świecie pielęgnacji i ozdabiania ciała. Folia transferowa do paznokci jest w stanie pięknie wzbogacić lakiery hybrydowe. Do tego jest dosyć łatwa w aplikacji i można ją nakładać samodzielnie (przy odrobinie wprawy). Dodatek nie jest też drogi – jeden rodzaj folii kosztuje zaledwie kilkanaście złotych, a starczy jej na wiele aplikacji. Najczęściej nakleja się ją na kilka paznokci, a nie na całą rękę. Z folii wycinać można fantazyjne kształty i tworzyć kompozycje niepowtarzalne. Dzięki takim zdobieniom manicure nie będzie z pewnością nudny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here