Zwiedzanie Lublina

Wybierasz się na weekendową wycieczkę z dziećmi do Lublina? A może Twoja firma organizuje wyjazd i konferencję właśnie w tym rejonie? Podpowiadamy, co warto zwiedzić, gdzie się zatrzymać i z jakich atrakcji korzystać.

Co warto zobaczyć?

Lublin jest ciekawym regionem nie tylko pod względem historycznym, ale także współcześnie przyciąga wielu turystów nastawionych na rozrywkę. Choć z pewnością muzeów i historycznych miejsc znajdziemy tu co nie miara, włodarze miasta zadbali także o to, by nawet najmłodszy przyjezdny z radością spędził tu swój czas.

Taką atrakcją jest fontanna multimedialna na placu Litewskim w Lublinie. Znane z większych miast, kolorowe, podświetlane bicze wodne i efekty dźwiękowe, połączone razem dają wspaniały efekt. Szczególnie polecamy to miejsce jako zwieńczenie intensywnego dnia zwiedzania zabytków, których w Lublinie też nie brakuje. Najbardziej charakterystycznym jest Zamek Lubelski, z możliwością wejścia na wieżę widokową lub do kapliczki. Dla fanów tradycyjnego polskiego folkloru idealną destynacją będzie Muzeum Wsi Lubelskiej, w którym pasjonaci spokojnie mogą stracić dzień lub jeszcze więcej. Podczas całego zwiedzania nie zapominajmy o rozglądaniu się i docenianiu wszystkiego wokół, zwłaszcza przepiękne architektonicznie Stare Miasto.

Gdzie zatrzymać się na nocleg po długim zwiedzaniu?

Hotele i hostele, jak w każdym innym mieście można wyliczać, ale zdecydowanie najbardziej uniwersalnym i niewybujałym cenowo będzie Hotel Focus w Lublinie. To trzygwiazdkowe centrum konferencyjne służy nie tylko firmom, ale także rodzinom, dbając o najwyższą jakość usług. Oprócz bezpłatnego, strzeżonego parkingu, sali restauracyjnej, w której tylko doświadczeni kucharze przygotowują posiłki, dostępnej sieci wi-fi i innych udogodnień, przeszkolony personel jest oddany dyspozycji gościa.

W przypadku potrzeby dokonania rezerwacji na wydarzenia w Lublinie lub nawet organizacji planu wycieczki – możemy liczyć na pomocną dłoń obsługi hotelu Focus. Jest to miejsce przyjazne zarówno firmom, jak i rodzinom z dziećmi (a nawet ze zwierzętami), oferujące wszelkie potrzebne udogodnienia. Planując w ten sposób wycieczkę do Lublina, z pewnością każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here